سه‌شنبه, 1 بهمن 1398
  • ساعت : ۱۲:۳۱:۶
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۹ 
  • کد خبر : ۱۸۷۷۸۲
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره كل امور اقتصادی و دارایی استان كهگیلویه و بویراحمد
جلسه شورای معاونین اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد به منظور بحث و بررسی و تصمیم گیری پیرامون مسائل اداری این اداره کل با حضور غضنفر آرام نماینده وزیر و مدیرکل، قلمفرسا معاون توسعه مدیریت و منابع، شریف پور معاون اقتصادی ، اسدی سرپرست معاونت نظارت مالی و خزانه داری، ارجمند رئیس اداره حراست، امدادی فر رئیس امور اداری و تدارکات و عربی مسئول روابط عمومی اداره کل در محل دفتر مدیرکل برگزار گردید.

غضنفر آرام ، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در این نشست بر ضرورت نظم و قانون در انجام فعالیتهای اداره کل تاکید کرد. وی بیان داشت: در شرایط سخت اقتصادی نیازمند صرفه جویی و دقت بیشتر در هزینه کرد اعتبارات هستیم تا به انجام امور در اداره کل خللی وارد نشود. آرام بیان داشت: عملکرد مطلوب و تحقق اهداف مورد نظر وزارت اقتصاد متضمن استفاده بهینه از ظرفیت و توان و پتانسیل نیروی انسانی ماهر و کاردان و بهره گیری از سخت افزارها و نرم افزارهاست و تدابیر لازم برای بهره گیری از این ظرفیتها اندیشیده شده است. آرام بیان داشت: دوره های آموزشی تخصصی برای افزایش مهارت کارکنان در نظر گرفته شود و بصورت منظم و مرتب بر اجرای دوره های آموزشی نظارت شود چرا که ایجاد انگیزه و افزایش توان کارکنان ما را در تحقق اهداف، بیشتر و بهتر یاری می رساند.

در این جلسه موارد مربوط به نظم و انضباط اداری، صرفه جویی در هزینه کرد اعتبارات، برگزاری دوره های آموزشی، ارتقاء کارکنان، سند راهبردی و عملکردی اداره کل، تجهیز امکانات خزانه معین استان، نظارت و کنترل دقیق بر واحد حمل و نقل برای بهینه سازی مصرف سوخت مورد بحث و بررسی و تبادل نظر قرار گرفت و  در پایان جلسه هریک از معاونین و روسای واحدها به بیان گزارش مسائل و مشکلات  زیر مجموعه ها ی  مربوط به خود پرداختند و در مورد مسائل اداری تصمیمات لازم اتخاذ گردید

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.5.6.0
    V5.5.6.0