يکشنبه, 22 تير 1399
  • ساعت : ۹:۵۴:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۶/۳۰ 
  • کد خبر : ۱۸۵۷۴۸
وزیر اقتصاد در مجمع عمومی عادی بانک کشاورزی:
بخش كشاورزی در سه ماهه اول سال جاری رشد 6.5 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است
وزیر اقتصاد در مجمع عمومی عادی بانک کشاورزی: بخش کشاورزی در سه ماهه اول سال جاری رشد 6.5 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است ، بانک کشاورزی با اهرم کردن منابع خود، موجبات رشد بیشتر این بخش را فراهم آورد/بانك كشاورزي در استقرار حاكميت شركتي پيشتاز است. انتظار مي رود با اجراي برنامه های اصلاح ساختار و ديجيتالي كردن فرآيند ها، کارایی و بهره وری اين بانك هرچه بيشتر ارتقا يابد/جلسات مجامع بانکها علاوه بر بررسی صورتهای مالی بانکها، جلسات ارزیابی عملکرد، سیاست ها و برنامه هاي اجرا شده نيز مي باشد/بانك كشاورزي در اجراي بسياري از پروژه هاي اقتصاد مقاومتي بخش كشاورزي نقش موثري داشته است.

وزیر امور اقتصادی و دارایی طی سخنانی در مجمع عمومی عادی سالانه بانک کشاورزی با اشاره به اینکه بخش کشاورزی در سه ماهه اول سالجاری رشد 6.5 درصدی نسبت به سال گذشته داشته است، تصریح کرد: بانک کشاورزی با اهرم کردن منابع خود، موجبات رشد بیشتر این بخش را فراهم آورد.

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر فرهاد دژپسند با بیان اینکه در شرایطی که نفت کشور بدلیل تحریم ها و صنعت بخاطر ارز بری بالا تحت فشار است، تمام توجه به بخش کشاورزی معطوف است تاکید کرد: در این شرایط همه نگاهها به بخش تامین مالی این حوزه یعنی بانک کشاورزی است.

وزیر اقتصاد گفت: بانك كشاورزي در استقرار حاكميت شركتي پيشتاز است. انتظار مي رود با اجراي برنامه های اصلاح ساختار و ديجيتالي كردن فرآيند ها، کارایی و  بهره وری اين بانك هرچه بيشتر ارتقا يابد.

دژپسند در خصوص کاهش شعب بانک کشاورزی گفت: شعب این بانک غالبا در مناطقی است که کشاورزان مشتریان آن هستند بنابراین نمی توان بصورت خطی شعب را حذف کرد از طرفی تاکید می کنم ضرورتی به فعالیت چندین شعبه بانک کشاورزی در یک شهر وجود ندارد.

وزیر اقتصاد با بیان اینکه بانک کشاورزی در حوزه الکترونیکی کردن فرآیندهای بانکی پیشتاز بوده است تاکید کرد: این بانک باید با تدوین یک برنامه شجاعانه، از این مقطع عبور کرده و ادامه کار را با دیجیتالی کردن فعالیت ها دنبال کند.

وزیر اقتصاد تصریح کرد: جلسات مجامع بانکها علاوه بر بررسی صورتهای مالی بانکها،  جلسات ارزیابی عملکرد، سیاست ها و برنامه هاي اجرا شده نيز مي باشد.

وی افزود : بانك كشاورزي در اجراي بسياري از پروژه هاي اقتصاد مقاومتي بخش كشاورزي نقش موثري داشته است.

در ادامه این نشست، صورتهای مالی عملکرد سال 1397 بانک کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت و به تصویب اعضای مجمع رسید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    V5.7.4.0