نام زیرپورتال : کهگیلویه و بویراحمد
اخبار

1395/9/20 شنبه

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:رتبه 4 کهگیلویه و بویراحمد در معرفی فرصتهای سرمایه گذاری

معاون اقتصادی اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد در نشست شورای گفت‌وگوی بخش خصوصی و دولت گفت:استان کهگیلویه و بویراحمد در معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری بین‌المللی رتبه چهارم را در کشور دارد.

طاهر شریف پور بیان کرد: از بین معرفی ۹۸ فرصت سرمایه‌گذاری از سوی ستاد مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد ۹ فرصت از سوی سازمان سرمایه‌گذاری کشور به عنوان فرصت سرمایه‌گذاری خارجی و بین‌المللی تأئید شد که این ۹ فرصت سرمایه‌گذاری در سامانه بین‌المللی سرمایه‌گذاری به ثبت رسیده‌اند.
شریف‌پوراظهار داشت:مرکز خدمات سرمایه گذاری در استان فعال است و هم‌اکنون این مرکز تمام زیرساخت‌های لازم به لحاظ فیزیکی و امکانات را برای ارائه خدمات به سرمایه‌گذاران را دارد.
وی گفت: این مرکز از کارشناسان خبره در حوزه اقتصادی، مترجمی زبان خارجی و سرمایه‌گذاری بهره می‌برد.
معاون اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه گفت: ۹ فرصت سرمایه‌گذاری بین‌المللی استان کهگیلویه و بویراحمد به زبان انگلیسی، فارسی و روسی به چاپ رسیده‌اند و پیش امکان سنجی آن نیز انجام گرفته است. وی افزود: اقدامات خیلی خوبی در مرکزخدمات سرمایه‌گذاری استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله تهیه کتاب فرصت‌های سرمایه‌گذاری، نقشه راه سرمایه‌گذاری، راهبردهای سرمایه‌گذاری صورت گرفته و مشوق‌های سرمایه‌گذاری نیز فراهم شده است.

 
امتیاز دهی
 
 

کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^