نام زیرپورتال : کهگیلویه و بویراحمد

1398/4/12 چهارشنبه

برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد

جلسه شورای معاونین اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد به منظور بحث و بررسی و تصمیم گیری پیرامون مسائل اداری این اداره کل با حضور غضنفر آرام نماینده وزیر و مدیرکل، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع، معاون اقتصادی ، رئیس اداره حراست، رئیس امور اداری و تدارکات و مسئول روابط عمومی اداره کل در محل دفتر مدیرکل برگزار گردید.

غضنفر آرام ، مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در این نشست بر برگزاری منظم جلسات شورای معاونین برای ایجاد تعامل و هماهنگی بیشتر و بهتر واحدها در راستای رفع موانع و مشکلات و بهبود عملکرد کارکنان واحدها تاکید کرد.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت صرفه جویی در  هزینه ها و مصرف بهینه اعتبارات ,  بر همدلی و تلاش بیشتر واحد ها در راستای اجرای  هرچه بهتر وظایف محوله ی آنها  در خصوص تحقق ماموریت ها و اهداف  این اداره کل تاکید داشت.

آرام رعایت نظم و انضباط , حضور به موقع کارکنان و همچنین تکریم ارباب رجوع را مهمترین مسائل و امورات در این اداره کل برشمرد و خاطر نشان کرد: رعایت نظم و اجرای قانون سرلوحه ی تمام اقدامات و فعالیت های اداری ماست و نتیجه ی رعایت قانون قطعا انجام مناسب و مطلوب فعالیت ها خواهد بود که مورد تاکید وزارت متبوع می باشد.

در پایان جلسه هریک از معاونین و روسای واحدها به بیان گزارش مسائل و مشکلات  زیر مجموعه ها ی  مربوط به خود پرداختند و در مورد مسائل اداری تصمیمات لازم اتخاذ گردید

 


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^