نام زیرپورتال : کهگیلویه و بویراحمد

1398/2/18 چهارشنبه

برگزاری نشست هماهنگی ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد

نشست هماهنگی ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان کهگیلویه و بویراحمد به منظور بحث و بررسی پیرامون مسائل مهم مالی و بخشنامه ها و دستورالعمل های ابلاغی با حضور غضنفر آرام نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی و ذیحسابان دستگاههای اجرایی استان در محل سالن جلسات این اداره کل برگزار گردید.

نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد ضمن تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان در این نشست گفت: نقش و جایگاه ذیحسابان در تعامل با دستگاههای اجرایی استان بسیار مهم و تاثیر گذار میباشد و حساسیت کار ذیحسابان میطلبد تا ذیحسابان دستگاههای اجرایی با رعایت قوانین و مقررات از هرگونه خرج کرد و هزینه های  اضافی در دستگاههای اجرایی استان جلوگیری نمایند. وی بیان داشت: ذیحسابان دستگاههای اجرایی که متولی رعایت قوانین و مقررات مالی و محاسباتی میباشند باید در اجرای وظایف قانونی خود و نظارت مستمر بر هزینه های دستگاههای اجرایی تمام تلاش و جدیت خود را به کار ببندند.

آرام با اشاره به تاکید وزیر محترم اقتصاد بر هوشمند سازی اقتصاد و استقرار خزانه داری الکترونیک خواستار توجه جدی ذیحسابان به این موضوع و به روز رسانی اطلاعات لازم در راستای انجام فرایند امور ذیحسابی ها به شکل نوین گردید.

وی گفت: ذیحسابان دستگاههای اجرایی مکلف به رعایت ضوابط اجرایی بودجه در سال جاری میباشند. همچنین وی بر ضرورت تشکیل منظم جلسات ذیحسابان دستگاههای اجرایی در راستای بیان مشکلات و پاسخ به سوالات با خرد جمعی و بهره گیری از تجارب دیگر همکاران ذیحساب تاکید کرد.


 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
کلیه حقوق این پورتال متعلق به وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد
^